
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротові Bluetooth навушники EW03 Original series true.<br />
Кожен навушник може працювати автономно.<br />
Версія Bluetooth - 5.0.<br />
Робочий діапазон - до 10 м.<br />
Частота звукового діапазону - 20 - 20000 Гц.<br />
Ступінь вологозахисту - IPX4.<br />
Є вбудований мікрофон.<br />
Чутливість мікрофона: 42dB<br />
Ємність акумулятора (навушник) - 40 мАг.<br />
Ємність акумулятора (зарядний футляр) - 400 мАг/3,7 В.<br />
Живлення - Micro USB, DC-5V/500mA, індуктивна зарядка.<br />
Час відтворення музики - 5 год.<br />
Час роботи в очікуванні - 200 год.<br />
Матеріали - АБС пластик + силікон.<br />
Упаковка - коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0 см |
| Довжина | 0 см |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 786 ₴
