




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полноценный аккумулятор для особых случаев
Благодаря емкости 1128 Вт*ч и непрерывной мощности 1000 Вт наш внешний аккумулятор идеально подходит для замены электрического генератора во время фотосессии или для освещения фотосессии на открытом воздухе. Эта мини электростанция, которую вы можете взять куда угодно, может даже прослужить долго, поскольку она не разряжается, даже если несколько устройств подключенно одновременно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Agfaphoto |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 13.5 кг |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-роз'єм | - |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 1 |
| Ємність, Вт*г | 1127 |
| Ємність, мА*г | 52200 |
| Індикація заряду | є |
| Адаптер змінного струму | немає даних |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/2.4А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-B | - |
| Вихід USB Type-C | немає даних |
| Вихід бездротової зарядки | - |
| Вихід постійного струму | - |
| Вихід прикурювача | 1 х 12В |
| Водонепроницаемый корпус | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для великої побутової техніки | Да |
| Для дрібної побутової техніки | Да |
| Для електроніки | Да |
| Додаток IOS / Android | немає |
| Життєвий цикл | 500+ циклів |
| Заряджання від USB | Нет |
| Заряджання від акумулятора | Нет |
| Заряджання від мережі | Да |
| Заряджання від прикурювача автомобіля | Да |
| Заряджання від сонячної панелі | Да |
| Захист від перенапруги | немає даних |
| Защита от короткого замыкания | немає даних |
| Защита от перегрева | немає даних |
| Змінний струм | 4 х 230 В |
| Колеса | немає |
| Максимальна вхідна потужність | немає даних |
| Номинальная мощность | 1000 Вт |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 11 шт |
| Пиковая мощность | 2000 Вт |
| Подсветка | немає |
| Прикурювач | 1 |
| Протиударний корпус | немає |
| Підключення додаткової батареї | немає |
| Рабочая температура | від -10°С до +40°C |
| Роз'єм прикурювача | - |
| Розміри | 328 х 272 х 252 мм |
| Ручка для переноса | є |
| Сонячна панель | 200 Вт |
| Технологія заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип акумуляторів | Lithium-Ion |
| Управління зі смартфона | немає |
| Фонарик | є |
| Форма выходного напряжения | немає даних |
| Функция ИБП | немає |
| Цвет | Черный |
| Час заряджання від мережі | немає даних |
| Час заряджання від прикурювача | - |
| Час заряджання від сонячної панелі | немає даних |
| Швидке заряджання батареї | немає |
- Цена: 24 866 ₴


