




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Android TV |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Изображение | |
| Время отклика | 8 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 6 кг |
| Вага з підставкою | 6.2 кг |
| Версия Bluetooth | немає даних |
| Внутренняя память | 8 ГБ |
| Відео | H.264, H.265, VP9, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Відстань між ніжками | немає даних |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Диагональ экрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Комплект поставки | телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація |
| Контрастность | 1200:1 |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1.5 ГБ |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | Mali G31 MP2 |
| Підтримка HDR | немає |
| Підтримка NTFS | немає |
| Разрешение экрана | Full HD (1920х1080) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 956х557х85 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 956х605х85 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технології звуку | Dolby Digital Plus |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Энергопотребление | 85 Вт |
| Яркость | 220 кд/м2 |
- Цена: 9 205 ₴



