
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noname |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс | SATA II (SATA/300) |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 100.2 х 69.85 x 9.5 мм |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 25 |
| Об'єм буфера (MB) | 16 |
| Об'єм жорсткого диска | 1 ТБ |
| Потребляемая мощность | до 1.4 Вт |
| Швидкість обертання (об/хв) | 5400 |
- Цена: 1 563 ₴
