




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Особенности:
Капельная, прохождение кипятка через молотый кофе
Съемный нейлоновый моющийся фильтр
Съемный держатель фильтра
Указатель уровня воды
Мерная ложка
Функция поддержания температуры
Автоотключение
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | відсутня |
| Вид | Портативная |
| Використовувані технології | - |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Давление помпы | без тиску |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | підігрів кавника |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | кнопкове |
| Количество чашек | - |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | немає |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Можливість програмування | відсутня |
| Мощность | 750 Вт |
| Подача горячей воды | відсутня |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування капучино | відсутнє |
| Приготування напоїв | амерікано |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | є |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Резервуар для води | 0,6 л |
| Розміри | 22 х 28 х 15 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Тип | крапельна |
| Цвет корпуса | чорний із сріблястим |
- Цена: 890 ₴





