
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Капельная, прохождение кипятка через молотый кофе
Емкость 8 чашек
Мощность мощности 750 Вт.
Функция поддержания температуры
Антикапельный механизм
Постоянный фильтр
Съемная корзина фильтра
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип используемого кофе | Молотый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | відсутнє |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | відсутня |
| Вид | Портативная |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Давление помпы | без тиску |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | підігрів кавника |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | кнопкове |
| Количество чашек | - |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | немає |
| Можливість програмування | відсутня |
| Мощность | 750 Вт |
| Подача горячей воды | відсутня |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Приготування капучино | відсутнє |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикрапельний механізм | є |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Резервуар для води | немає даних |
| Розміри | 17 х 28 х 22 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Тип | крапельна |
- Цена: 707 ₴
