
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпровідні навушники "eCat ear"e, з кольоровим світлодіодним підсвічуванням.<br />
HD-мікрофон, шумоізоляція.<br />
Підключення через Bluetooth 5.0 або за допомогою шнура.<br />
Є відсік для карти пам&aposяті.<br />
Час роботи - до 7 годин.<br />
Живлення - літієвий акумулятор.<br />
Підзарядка - USB шнур (в комплекті).<br />
Упаковка - коробка.<br />
Розмір - 12,8х8,3х18,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18.50 см |
| Довжина | 12.80 см |
| Ширина | 8.30 мм |
- Ціна: 288 ₴
