
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок питания для ноутбуков Samsung 40W (19V/2.1A) 3.0x1.0 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 3.0x1.0 мм |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 19 В |
| Выходной ток | 2.1 А |
| Довжина кабеля | немає |
| Источник питания | мережа |
| Мощность | 40 Вт |
| Наявність кабеля живлення | без кабелю живлення |
| Разъем | 3х1мм |
| Суміснісний бренд | Samsung |
- Цена: 404 ₴
