
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок питания для ноутбуков Samsung 40W (12V/3.33A) 2.5x0.7 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | 2.5x0.7 мм |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 3.33 А |
| Довжина кабеля | немає |
| Источник питания | мережа |
| Мощность | 40 Вт |
| Наявність кабеля живлення | без кабелю живлення |
| Разъем | 2.5х0.7мм |
| Суміснісний бренд | Samsung |
- Цена: 391 ₴
