
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок питания для ноутбука Dell 19.5V 12.3A 240W 7.4х5 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 19.5 В |
| Выходной ток | 12.3 А |
| Довжина кабеля | немає |
| Источник питания | мережа |
| Мощность | 240 Вт |
| Наявність кабеля живлення | без кабелю живлення |
| Разъем | 7.4х5мм |
| Суміснісний бренд | Dell |
- Цена: 3 116 ₴
