




Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nomi |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 50 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 2.1 |
| IrDA | немає даних |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Габарити | 114x51x13.8 мм |
| Діагональ дисплея | 1.77" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 16 ГБ |
| Навігація | немає |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Нет |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роздільна здатність дисплея | 160х128 |
| Розмір SIM-карти | SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Фронтальна камера | немає |
- Цена: 514 ₴

