
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компьютерные корпуса GTL удобно использовать для сборки домашних или офисных ПК. Благодаря компактным размерам, функциональным возможностям и физическим характеристикам данной модели Ваш компьютер всегда безупречно будет выполнять все свои функции.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTL |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Боковая панель | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель | немає |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Задня панель | немає |
| Задня панель (опція) | немає |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | немає даних |
| Максимальна довжина відеокарти | немає даних |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | Нет |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | немає |
| Передняя панель | немає |
| Пиловий фільтр | немає |
| Подсветка | RGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 176 х 410 х 360 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 4 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типоразмер | Minitower |
| Толщина металла | 0.4 мм |
| Форм-фактор материнської плати | MicroATX/Mini-ITX |
| Цвет | Black |
- Цена: 1 133 ₴
