
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hitachi |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс | SATA II (SATA/300) |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 147 х 102 x 26 мм |
| Об'єм буфера (MB) | 8 |
| Об'єм жорсткого диска (GB) | 500 |
| Потребляемая мощность | 2.9 Вт |
- Цена: 408 ₴
