Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Страна производитель | Китай |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Состояние | Новое |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | немає даних |
| Відкладений старт | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 596х850х585 мм |
| Завантаження | 8 кг |
| Завантаження (діапазон) | 6.1-8 кг |
| Захист від протікання води | немає даних |
| Количество программ | 16 |
| Легке прасування (антизминання) | є |
| Цвет | Белый |
- Цена: 25 132 ₴
